Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prskalica

0 МКД

Се продава од: Riste 22 мај 21:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Se prodava prskalica... Mnogu malku koristena, mnogu socuvana. Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации