Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Inotek Alati ognootporno kebe za zavaruvanje

1 100 МКД

36 500 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Инотек Алати 16 мар. 15:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата

Silikonski i gumeni lenti i plocki kupi inotek mk 990 MKD
Presi za izbivanje na lageri 14 900 MKD
Peskara od lager kupi inotek mk 100 MKD
Plasticni paleti kutii 480 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Огноотпорно ќебе за заштита при заварување.

Имаме на лагер огнотпорен шнур-плетеница за печки и котли- стакло керамички.
Шнур за пумпи, вентили- графитен.
Шнур за пумпи за во прехрана-тефлонски.

Клингерити, дихтунзи по димензија, шнур-плетеница за печки и котли,

Нашата компанија Инотек Алати работи со сите видови на тефлон и тефлонски производи.
Имаме на лагер:
- тефлон во плоча за дихтунзи, заптивки
- тефлон во ф за разни потреби во прехрана и хемија
-тефлон експандиран, трака, плоча
-течен тефлон за навојни споеви
-тефлон трака
-тефлон во аеросол за подмачкување, лизгање
-пластика ПОМ, ПА, во ф и во плоча
За повеќе информации слободно контактирајте не на [email protected]
02 55 11 922, 078 20 30 21
www.inotek.mk
Инотек Алати
Инотек Алати е компанија со долгогодишно искуство во делот на одржувањето и решавањето конкретни проблеми на нашите корисници. Програми кои ги работиме: - Клингерити, плетеници (тефлонски, стакло- керамика, графит), - Механички заптивачи за пумпи и сл. - Средства за подмачкување, за заштита од корозија, масти, спрееви, масла, емулзии и др. - Полиуретански лепила за авто стакла, стаклени фасади, дихт маси за авто лакери. - Инженерски лепила за сите намени, цијаноакрилати, течен метал. - Заптивни материјали за хидраулика и пневматика, О ринзи, Силикон, Витон. - Гумени производи по порачка, за прехрамбена индустрија. Материјал НБР, Силикон, Витон. - Технички пластики ПТФЕ, ПОМ во "ф" и плоча, тефлонска фолија, мрежа тефлонска и др. - Рачен алат механичарски и наменски од Германскиот производител BGS Technic. - Метални стеги со димензии до Ф 110 мм. - Силиконски лепила до 300 односно 1500Ц за печки и камини.
Посетете ја нашата продавница
Ul.Lepenec bb, Skopje Прикажи на мапата
02 55 11 922, 078 203 021
https://www.inotek.mk
Инотек Алати
02 55 11 922 , 078 203 021
Leaflet
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата
Filc diskovi poliranje Inotek Alati 0 MKD
Peskari Profi na lager Inotek Alati 0 MKD
Prehrambena mast za industrija INOTEK ALATI 750 MKD
Teflon poliamid pom polietilen PVC INOTEK 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации