Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za vitkanje profili

3 000 ЕУР

Се продава од: Боби Вчера 08:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се продава машина за виткање профили, во одлична состојба.
Leaflet
Кон почеток