Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Agregat Honda 2.5kw nov

9 800 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: BOLE 22 мар. 09:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 BOLE

BOLE

23 Огласи во продавницата

RAZNI MASINI BORMASINA GER CIRKULAR HILTA BRUSALKA 6 200 МКД
DIGITALNI VAGI VAGA 40 100 150 200 300 500KG 1 300 МКД
APARAT ZA ZAVARUVANJE KOMBINIRAN SO CO2 MIG MMA400 12 000 МКД
DEWALT GER ZA SECENJE METAL 2300W KAMEN 355MM 5 200 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
RAZNI MASINI OD SWISS AND GERMANYGARANTIRAM ZA ISPRAVNOSTA


PRAKAM PO KARGO
Leaflet
 BOLE

BOLE

23 Огласи во продавницата
Garnitura alat komplet klucevi Gedore 800 МКД
ROTOR I STATOR ZA AGREGAT 2KW 2.5KW 3KW 3.5KW 4KW 5 200 МКД
DIGITALNI VAGI VAGA 40 100 150 200 300 500KG 1 300 МКД
RAZNI MASINI BORMASINA GER CIRKULAR HILTA BRUSALKA 6 200 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации