Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Aparat za zavaruvanje Inverter 200A 500A

5 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: BOLE 05 апр. 08:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
RAZNI ALATKI OD GERMANIA KZUBR TEXA CO2

INVERTER 200A

INVERTER 250A

INVERTER 300A

INVERTER 400A

INVERTER 500A

INVERTER CO2 400A 500A

GARANTIRAM ZA ISPRAVNOSTA


BOSCH BLACK DECKER DEWALT ISKRA
PERLES EINHELLPRAKAM PO KARGO
 BOLE

BOLE

23 Огласи во продавницата
5 IN 1 PILA TRIMER ZIVA OGRADA ZA VISOKI GRANKI 7 200 МКД
DRZAC ZA STOLBNA BRUSALKA STUBNA POD AGOL PROFI 3 700 МКД
TRAKTOR KUBOTA B17 SO FREZA 24KS REGISTRIRAN 4 000 ЕУР
Razni masini od Swiss Einhell 3 700 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации