Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vitrina i Kredenec

0 МКД

Се продава од: lenche 22 ноем. 12:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Prodavam kredenc star 70 godini od chisto drvo, i vitrina (komoda) od chisto drvo.
Leaflet
Кон почеток