Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kvaliteten dobro socuvan mebel

0 МКД

Се продава од: Andreja 25 јан. 23:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Опрема
Друго
Itno se prodavaat dva golemi plakari, plafonjerki, krevet od kovano zelezo so dusek, mal plakar, shkafcin, stolica I biro za detska soba, tus kabina i element za kupatilo so ogledalo. Site elementi moze da se prodavaat oddelno.
Cena po dogovor, tel. 070 802586
Andreja
070802586
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации