Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Мебел/Инвентар и Уредување | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Мебел/Инвентар и Уредување,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Мебел/Инвентар и Уредување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 19:36 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Скопjе  ·  Карпош

Natkasni

1 500 МКД

27 фев. 12:37 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prosavat

33 000 МКД

27 фев. 10:35 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mijalnik so cesma

2 000 МКД

26 фев. 18:00 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

маса и столици

26 фев. 17:56 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

теписи

26 фев. 11:01 Инвентар за купатила  ·  Скопjе  ·  Карпош

Tus kabina

7 000 МКД

25 фев. 14:36 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kancelarisko stolce

1 000 МКД

25 фев. 12:49 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ekaluziven trosed

550 ЕУР

22 фев. 14:44 Гарнитури и салонски елементи  ·  Скопjе  ·  Карпош

Poloven trosed

3 000 МКД

21 фев. 13:37 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

елементи за претсобје

21 фев. 13:28 Гарнитури и салонски елементи  ·  Скопjе  ·  Карпош

регал

21 фев. 13:22 Гарнитури и салонски елементи  ·  Скопjе  ·  Карпош

тросед и фотеља

21 фев. 13:19 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Скопjе  ·  Карпош

кревет со душек

21 фев. 11:27 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Trpezariska masa 140x 80

20 фев. 21:51 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Скопjе  ·  Карпош

Detsko krevetce

3 000 МКД

19 фев. 20:44 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Trpezariska masa

20 000 МКД

19 фев. 14:30
Линк
Кревети и Мебел за спални соби  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava inventar za spalna soba (komplet)

34 900 МКД

18 фев. 18:53 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam razlicni delovi od mebel odlicno socuvani

1 МКД

18 фев. 10:11 Врати/Прозорци и Осветлување  ·  Скопjе  ·  Карпош

Vrati

4 000 МКД

15 фев. 14:36 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам дрвена трпезариска маса и 4 столици

15 000 МКД

14 фев. 15:27 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Trpezarija komplet

25 000 МКД Намалена цена

13 фев. 16:37 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava klub masa

7 000 МКД

13 фев. 13:34 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Tjusig zakacalka za vrata ili dzid Ikea

1 050 МКД

13 фев. 12:30 Претпријатие Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Brusali biro Ikea

7 160 МКД

13 фев. 12:25 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Krabb ogledalo bez ramka od Ikea

1 500 МКД

13 фев. 12:18 Претпријатие Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Adde stol od Ikea

1 380 МКД

12 фев. 16:09 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Aluminijumski radijatori

170 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Мебел/Инвентар и Уредување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Мебел/Инвентар и Уредување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации