Објавени: ноем. 27 2023 09:28

poloven mebel

Објавени: ноем. 27 09:28
Прегледи: 92
Plakar (3000 den)
Ogledalo zakacalka i skavce (6000)
Masicka mala (2000)
komoda staklena (3000)
termo pecka(2000)
spalna (3000)
trosed (5000)
masa so 6 stolici (10000)
kujna bez bela tehnika (10000)
frizider beko (3000)
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
92
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

072302776

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации