Објавени: јун. 14 2017 09:10

Bela Tehnika Plakari Vitrina i Troset

Објавени: јун. 14 09:10
Прегледи: 8
Se Prodava.Trosed so 2 fotelji.Plakari.Spalna so plakar.Vitrina.Flizider za dlaboko 310 litri.marka GORENJE.Flizider 120 litri.so mala komora i Elektricen Sporet.Site vo super Sostojba.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
8
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070/278-367

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации