Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Garnitura za dneven prestoj

350 ЕУР

Се продава од: Викторија Шопова Вчера 16:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава одлично зачувана гарнитура. Истата е многу малку користена и вклучува:
- Тросед ( 200x95x70) со механизам на спуштање, целосно здрав.
-Двосед (170x95x70)
-Фотеља (100x95x70)
-Масичка (100x100x50)
-Две табуретки и четири перничиња
Гарнитурата е изработена од еко кожа и мебел штоф. Масичката е од дрво. Лесно се чисти!

Викторија Шопова
075270848
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации