Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garnitura za vo dnevna soba

17 000 МКД

Се продава од: Goran 20 мај 15:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава тросед, двосед и фотелја од еко-кожа. Двоседот и троседот се во одлична состојба, троседот е со механизам за пуштање, фотелјата има минимално оштетување.
Leaflet
Кон почеток