Објавени: јул. 05 2022 01:24

Кожни гарнитури Lagado!!!

МКД

МКД
Објавени: јул. 05 01:24
Прегледи: 442
Се продава кожна гарнитура од италијанскиот бренд Lagado, во одлична состојба!
*Две фотељи
*Тросед
*Маса
Може да се продаваат одделно и заедно, погодни за станбен и деловен простор. Гратис тепих.
Телефон за контакт 071 345 783
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
442
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071345783

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации