Македонски | Shqip | English |

Garnitura za dnevna soba

Се продава од: lida 27 јан. 19:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 760 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 000 МКД

Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Опрема : Гарнитури и салонски елементи
prodavam trosed so dve fotelji simpo polovna
Нема посетени огласи
Кон почеток