Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lavabori i cesmi

Се продава од: Şaçko 22 окт. 12:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava lavabor i čizmi , wc sholji,pisuari so povolna cena po dogovor.
Moze da se vidat na lice mesto vo magacin.
Şaçko
070215774
Leaflet
Кон почеток