Објавени: дек. 29 2018 07:58

Agolna garnitura

МКД

Објавени: дек. 29 07:58
Прегледи: 6
Garniturata e mnogu dobro odrzhuvana .
Ima mozhnos za spienje ( se pretvora vo lezhaj)
Isto taka dvosedot mozhe da se koristi i za cuvanje postelnina .
Dodeka stolicite se 6 parcinja so mnogu povolna cena.
Sve se kupeni vo Mebel Lacka
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
6
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075442761

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации