Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на кревети и мебел за детски и спални соби

Огласи за продажба на нови и користени елементи за детска соба и елементи за спална соба: брачен кревет, единачни кревети, наткасни, плакари, фиокари, детско креветче, и друго.


Наједноставно купување и продавање на Пазар3.мк!

Вчера 09:35 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Plakar od medijapan

45 000 МКД

28 мај 02:47 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Куманово

Душек

4 000 МКД

28 мај 02:45 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Скопjе  ·  Чаир

Ležaj

12 000 МКД

27 мај 18:07 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Скопjе  ·  Карпош

Simpo krevet klik klak

22 000 МКД

27 мај 17:19 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Скопjе  ·  Бутел

Кревет со нов душек

6 000 МКД

27 мај 16:11 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Скопjе  ·  Центар

Drven sifonjer

6 000 МКД Намалена цена

27 мај 15:02 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Скопjе  ·  Чаир

Garderober komplet nov

300 ЕУР

26 мај 17:48 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Krevet

8 000 МКД

25 мај 08:18 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Охрид

Sofa

5 000 МКД

23 мај 22:22 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Скопjе  ·  Чаир

Detski krevet

200 ЕУР

22 мај 15:15 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Скопjе  ·  Центар

Kompletna spalna soba

20 000 МКД

17 мај 10:40
Линк
Кревети и Мебел за спални соби  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Krevet so fioka

15 мај 19:26 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава

18 000 МКД

13 мај 14:45 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Куманово

Garnitura

15 000 МКД

Огласи за продажба на нови спални и детски соби


Во категоријата "Кревети и мебел за спални соби" своите производи ги продаваат голем број на продавници и салони за мебел како што се: Fantasy Mebel-Skopje (салон за мебел), MasivDizajn (производство на единачни кревети, кревети на кат, бебешки креветчиња, лежаи, и изработка на секаков вид елементи од масивно дрво), Фенико2000-Богданци (производство на елементи од ковано железо), InterProekt Dizajn Studio (производство на трпезариски маси и столчиња, клуб масички, сопствен изложбен салон за мебел и декоратива), Дизајн МОДЕРНО Плус (салон за мебел), и многу други.Доколку сакате да купите нов лежај, единачен кревет, наткасни, комоди, плакари, комплет спална соба или комплет детска соба проверете ги огласите на Пазар3 селектирајќи ја опцијата "Претпријатија".Продажба на половни / користени елементи за спални и детски соби


Половни плакари, душек за спиење, лежај, половна комплет спална соба, комплет детска соба, душек за кревет, и други елементи за спална и детска соба се продаваат по одлични цени на Пазар3.мк!


Доколку имате сочувани елементи од детска соба или спална соба кои сакате да ги продадете регистрирајте оглас на Пазар3 - брзо, лесно и едноставно!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации