Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Set komodi

8 000 МКД

Се продава од: Ѓорѓи Кранго 14 јан. 13:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodav komoda za TV i komoda vitrina zaedno ili poedinacno.
Димензии на комодите .
Затворена комода.
долзина 110 см
длабочина 45 см
висина 90 см
ТВ комода
долзина 90 см.
длабочина 51 см
висина 60 см
Ѓорѓи Кранго
070234033
Leaflet
Кон почеток