Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tepisi volneni

1 500 МКД

Се продава од: Daniela 09 мар. 07:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Prodavam dva volneni tepisi so dimenzii 2x3 m.
Cenata za eden e 1500 den.
Daniela
076377689
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации