Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVO PM FILTRI ZA PROZORI

60 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Nanox window filter 23 ноем. 18:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
НОВО ВО МАКЕДОНИЈА!!

Заштитете се од загадувањето со филтер од нано-материјал кој се поставува на прозорецот како комарник и спречува:
-ПМ честички
-Смог
-Чад
-Прашина
-Полен

Не бара струја ниту менување на филтри. Од кога ќе го поставите имате 0 трошок за одржување.
Од сега слободно ќе можете да го проветрувате домот без страв од загадувањео

Цената е со вклучена монтажа и рамка е 60-65евра по м2 во зависност од типот на монтажата.

Можете да видите повеќе на www.nanox.mk
и https://www.facebook.com/Nanoxwindowfilter/
Nanox window filter
070330703
Leaflet
Кон почеток