Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Најголем избор на врати, прозорци и осветлување по најдобри цени

Во оваа категорија на Пазар3 се продаваат различни видови на врати и прозорци, како и расветни тела. Голем асортиман на производи по одлични цени. Купувај и продавај на Пазар3.мк!

23 фев. 18:24 Врати/Прозорци и Осветлување  ·  Радовиш

Vlezna vrata

300 ЕУР

21 фев. 15:21 Врати/Прозорци и Осветлување  ·  Скопjе  ·  Аеродром

KEY LOCK BOX

2 500 МКД

18 фев. 10:11 Врати/Прозорци и Осветлување  ·  Скопjе  ·  Карпош

Vrati

4 000 МКД

11 фев. 17:48 Врати/Прозорци и Осветлување  ·  Скопjе  ·  Бутел

Лустери

4 500 МКД

09 фев. 21:26 Врати/Прозорци и Осветлување  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Luster so kristali

3 000 МКД

07 фев. 19:39 Врати/Прозорци и Осветлување  ·  Скопjе  ·  Центар

Хармоника врати

24 јан. 21:24 Врати/Прозорци и Осветлување  ·  Тетово

Dyer/Vrati

35 ЕУР

28 дек. 09:48 Врати/Прозорци и Осветлување  ·  Скопjе  ·  Карпош

Vrati

4 000 МКД

Осветлување - Пазар3 огласи


Лустери продажба - сите видови на осветлување на едно место! На Пазар3.мк се продаваат сијалици, рефлектори, индустриско осветлување, лустери, ЛЕД панели, ЛЕД ленти, LED цевки, фасадни светла, канделабри за двор и градина, LED сијалици, детски лустери, лед лустери, канцелариски светла, соларни декоративни светилки и друго. LED Market, Terra Led, Јадро Битола, и други продавници за осветлување своите производи ги огласуваат на Пазар3.мк.Продажба на врати и прозори - Пазар3 огласи


Продажба на врати


Дали сакате да ги замените старите врати со нови, модерни, и квалитетни врати? Во оваа категорија на Пазар3, на едно место ќе најдете различни видови на врати од различни материјали и производители. Се продаваат собни врати, сигурносни врати, блиндирани врати, шибер собни врати, надворешни врати, дрвени врати, pvc vrati, гаражни врати, медијапански врати, алуминиумски влезни врати и слично.


Своите производи на Пазар3.мк ги огласуваат повеќе продавници специјализирани за продажба на врати, такви се: Promont Enter, FullHauz, Кодкеј ДООЕЛ, Vector Pro, Finestra-Bau, и многу други.


Продажба на прозори


Удобноста во секој дом започнува од прозорите. Прозорите и вратите се едни од најважните места за топлинска и звучна изолација. Доколку немате соодветни прозори топлинските загуби може да бидат навистина големи. На пазарот се достапни различни видови на прозорци. Материјалот и квалитетната изработка и монтажа се клучни за истрајност и добра топлинска и звучна изолација. На Пазар3 се продаваат квалитетни пвц прозори, дрвени прозори, кровни прозори, половни прозори, rehau prozori, salamander prozori, и многу други прозорци од различни производители.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации