Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Set luster so 3 zidni svetilki

1 500 МКД

Се продава од: Давид Стаменов 18 јун. 22:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цената е за целото осветлување вкупно.
Давид Стаменов
076404964
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации