Оглас од претпријатие Објавени: фев. 18 2022 03:15

Roletar venecijaner zebra variolajt rolo zavesi komarnici

ЕУР

Објавени: фев. 18 03:15
Прегледи: 1
ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА:
ВЕНЕЦИЈАНЕР, ВАРИОЛАЈТ, ЗЕБРА, МИНИ ЗЕБРА, РОЛО, МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ, КОМАРНИЦИ, ПВЦ И АЛУМИНИУМ РОЛЕТНИ
____________________________________________
ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА:
- ВЕНЕЦИЈАНЕР-ВО РАЗНИ БОИ 16мм и 25мм
- ДРВЕН ВЕНЕЦИЈАНЕР 25мм и 50мм
- ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ ШИРОКА / ТЕСНА ЛЕНТА
- ВАРИОЛАЈТ ПВЦ
- ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ
- ЗЕБРА И РОЛО ЗАВЕСИ
- МИНИ ЗЕБРА И МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ
- РОЛО КОМАРНИК
- КОМАРНИК СО ШАРКИ
- ФИКСЕН КОМАРНИК
- ПЛИСЕ КОМАРНИК
- ПВЦ ПРОЗОРИ И ВРАТИ
- БЛИНДОР ВРАТИ
- ГАРАЖНИ ВРАТИ

ЕКСТРА ПОПУСТИ ОД 30 ДО 50% НА ОДРЕДЕНИ ПРОИЗВОДИ ДОКОЛКУ СЕ БЕЗ ВКЛУЧЕНА МОНТАЖА.

***Сите производи се од најквалитен репроматеријал и за истите даваме гаранција и неограничен обезбеден сервис.***

НЕШТО ПОВЕЌЕ ЗА НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК https://www.facebook.com/MK.Zavesi/
____________________________________________

Инфо на 077670691
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077670691
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации