Оглас од претпријатие Објавени: јан. 13 2022 01:56

ROLO ZEBRA ROLETNI VARIOLAJT VENECIJANER KOMARNICI

ЕУР

Објавени: јан. 13 01:56
Прегледи: 8
ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА:
- РОЛО И МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ,
- ЗЕБРА И МИНИ ЗЕБРА ЗАВЕСИ,
- ПВЦ И АЛУМИНИУМ РОЛЕТНИ,
- ВЕНЕЦИЈАНЕР,
- ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ ,
- КОМАРНИЦИ ОД СИТЕ ТИПОВИ
____________________________________________
Venecijanki , venecijaner roletni , venecijan, Variolajt zavesi , rolozavesi , drven venecijaner , PVC Prozori i vrati , roletni , komarnici, rolo zebra , венецијанки, венецијанер ролетни , венецијан , вариолајт завеси , роло зебра завеси , ПВЦ / PVC Прозори и врати , пластични ролетни , алумин ролетни , комарници , roletar , ролетар, garazni vrati, гаражни врати

077670691
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
8
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077670691
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации