Македонски | Shqip | English |

Sobna vrata

Се продава од: Goran 27 јан. 00:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 320 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 МКД

Локација: Кисела Вода, Скопjе
Опрема : Врати/Прозорци и Осветлување
Se prodava sobna masivna vrata so kvaka, bez kasa, samo krilo, bidejki kasata e metalna i ne se vadi.
boja cresa, vo dobra sostojba.
dimenzii: cca 200*80cm
Нема посетени огласи
Кон почеток