Оглас од претпријатие Објавени: апр. 08 2022 03:53

Venecijaner variolajt roletni komarnici rolo zavesi

ЕУР

Објавени: апр. 08 03:53
Прегледи: 307
ПРОИЗВОДСТВО, ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА:

-ВЕНЕЦИЈАНЕР-ВО РАЗНИ БОИ од 16мм и 25мм
-ДРВЕН ВЕНЕЦИЈАНЕР од 25мм и 50мм
-ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ ШИРОКА / ТЕСНА ЛЕНТА
-ВАРИОЛАЈТ ПВЦ
- РОЛО И ЗЕБРА ЗАВЕСИ
-МИНИ ЗЕБРА И МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ
-ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ
-РОЛО КОМАРНИК
-КОМАРНИК СО ШАРКИ
-ФИКСЕН КОМАРНИК
-ПЛИСЕ КОМАРНИК
- ПВЦ ПРОЗОРИ И ВРАТИ
- ГАРАЖНИ ВРАТИ

***Сите производи се изработени од најквалитен репроматеријал и за истите даваме гаранција и неограничен обезбеден сервис.***

Дополнителни попусти на поголеми количини, како и доколку истите се без вклучена монтажа
____________________________________________

Инфо
077670691
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
307
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077670691
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации