Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Maski jaknicki, vozrast 1-4 godini

600 МКД

Се продава од: Brankica 17 ноем. 10:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Облека
Se prodavaat maski detski jaknicki. Jaknickite se novi, neobleceni, na nekoi od niv se uste ima etiketa, pa moze da gi iskoristite I kako podarok.
Informacii po Viber ili na telefon 070 360 234. Cenite na jaknickite se razlicni I se dvizat od 600-800 mkd
Brankica
070 360 234
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации