Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 28 2019 08:26

BURE ZA RAKIJA 80 LITRI

МКД

Објавени: ноем. 28 08:26
Прегледи: 45
Prodavam Dabovo bure од 80 litri za rakija koristeno edna godina Опис на линк

SERVIS TERMO KING

греење - апарати и опрема, клима-уреди и климатизација, климатизација - услуги и сервис, вентилатори и воздушни канали - трговија и изведба, греење опрема - поправки, грејачи - производство и трговија, вентилација - инженеринг, подно греење
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

греење - апарати и опрема, клима-уреди и климатизација, климатизација - услуги и сервис, вентилатори и воздушни канали - трговија и изведба, греење опрема - поправки, грејачи - производство и трговија, вентилација - инженеринг, подно греење
ul.Vostanicka br.21 022736105/022367104 http://www.baneair.mk/
45
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075206196

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации