Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Donacija

0 МКД

Се продава од: Sultan 11 дек. 21:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Invalidcka kolicka
Ne upotrebena
Ova e donacija
Na kogo mu e potrebna
Slobodno javete se
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации