Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DORMEO HERO SKORO NOV NADDUSEK

5 000 МКД

Се продава од: Marijana 11 авг. 11:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Некористен DORMEO HERO наддушек, купен пред 1 година цена многу скапо (11 990 денари) димензија 160х200. Можна достава и за Скопје.Цена 5000 денари.
Marijana
070 317 869
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации