Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

tepisi i krevet

1 000 МКД

Се продава од: natasa 02 септ. 14:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Se prodavaat dva tepisi skoro novi kafeavo so krem i mastilo plavo so krem i krevet mastilo plav.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации