Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PELETI

0 МКД

Се продава од: Rudi Komerc 19 јун. 12:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Se prodavaat peleti A klasa,sostavot e 100% buka.Na golemo i malo po super cena.Kvalitet odlicen.Poveke info na tel 070629194
Rudi Komerc
070629194
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации