Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувај и продавај се што ќе посакаш на Пазар3.мк


Купување, продажба и замена! Од различни моторни возила до мали кујнски апарти и додатоци - тука се продава и купува се! Доколку имате нешто што сакате да го продадете регистрирајте оглас, доколку пак купувате некаков производ или потребна Ви е некаква услуга погледнете ги сите активни огласи веднаш!
01 апр. 15:17 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Plasticni kutii so kapak

1 200 МКД

11 мар. 15:12 Друго  ·  Струга

Parket gotov

25 ЕУР

21 фев. 10:32 Друго  ·  Велес

KOGEL PRIKOLKA

8 000 ЕУР

04 фев. 01:59 Друго  ·  Штип

Превоз на возила

555 ЕУР

31 окт. 16:34 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Чаир

Plinski boci makpetrol 50 l

9 000 МКД

13 окт. 05:48 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Iqos Duo

600 МКД

02 окт. 16:29 Претпријатие Друго  ·  Охрид

Slavina So Tus Armal

2 850 МКД

02 окт. 16:24 Претпријатие Друго  ·  Охрид

Zidna Cesma Armal

2 375 МКД

06 септ. 02:01 Друго  ·  Охрид

DJI Phantom 4

39 000 МКД

06 септ. 01:58 Друго  ·  Кичево

SHITEN Malinois

30 авг. 16:18 Друго  ·  Кавадарци

PELETI

260 МКД

30 авг. 16:18 Друго  ·  Кавадарци

PELETI

260 МКД

18 авг. 22:00 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Ms energy e20

500 МКД

18 авг. 21:58 Друго  ·  Куманово

scooter

21 400 МКД

18 авг. 21:55 Друго  ·  Куманово

FORMULA /6+1 speed

150 МКД

06 јул. 08:59 Друго  ·  Струмица

MaxTV od Telekom mk

300 МКД

03 јул. 10:15 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Ms energy e20

500 МКД


Купување, продажба и замена на најголемиот огласник во земјата - Пазар3.мк!


На Пазар3.мк може да продавате и купувате се што ќе посакате! Во оваа категорија ќе сретнете огласи за продажба на дрвени палети, семки од кајсија, ледомати, базени, железни и пластични буриња, цистерни, гробно место, дрон и многу друго!Купувајте и продавајте лесно, брзо и едноставно на Пазар3.мк!


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации