Објавени: ноем. 18 2022 12:46

Se izdavaat garazi

ЕУР

Објавени: ноем. 18 12:46
Прегледи: 87
Се издаваат четири (4) гаражи на прво ниво во зградата на Глиц-Кичево во Аеродром на ул.Пандил Шишков бр.1.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
87
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071329919

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации