Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kisloroden aparat Devilbiss

60 ЕУР

100 ЕУР

Се продава од: djuro 15 апр. 10:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Iznajmuvam kislorodniot aparat - koncentrator Devilbiss namenet da obezbedi dopolnitelen kislorod so nizok protok za pacienti koi stradat od HOBB, kardiovaskularni i belodrobni zaboluvanja. 15 dena renta iznesuva 60 evra, plus 50 evra za depozit. Besplatna dostava na domasna adresa vo Skopje.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации