Објавени: септ. 19 2023 02:45

Audio Technica ATH-M50 BT2 slusalki

ЕУР

Објавени: септ. 19 02:45
Прегледи: 3
Novi ne koristeni Audio Technica ATH-M50 BT2 slusalki.
Vtora generacija so bluetooth podrshka na dobro poznatata M50 serija, pogodni za audio produkcija (so flat sound) kako i za slusanje na muzika so opcija za podesuvanje na equilizer-ot preku mobilna aplikacija.

Slusalkite se doneseni od US i ne e koristeni voopsto.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
3
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077/981-106

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации