Објавени: јул. 04 2024 12:14

Продавам студиска опрема - Yamaha/Rode/Pioneer

МКД

Објавени: јул. 04 12:14
Прегледи: 226
Професионален студиски сталак за микрофон за биро - Rode PSA1 - 4000 денари - (https://rode.com/en/accessories/stands-bars/psa1)

Кондензаторски микрофон - Rode M3 - 4500 денари - (https://rode.com/en/microphones/live/m3)

Студиски кондензаторски микрофон - Rode NT1-A - 10000 денари - (https://rode.com/en/microphones/studio-condenser/nt1a)

6 канален аудио миксер/интерфејс - Yamaha AG06 - 8000 денари - (https://usa.yamaha.com/products/music_production/interfaces/ag_series/ag06.html)

4 канално појачало/сплитер за слушалки - Mackie HM-4 - 2000 денари - (https://mackie.com/en/products/audio-tools/hm-series/HM_4.html)

Активни звучници - Pioneer DJ DM-40 - 9500 денари - (https://www.pioneerdj.com/en/product/monitor-speakers/dm-40/black/overview/)

Сите производи се во беспрекорна состојба и со оригинално пакување (освен сталакот за микрофон).

Цените не се фиксни има простор за договор.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
226
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070460392

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации