Објавени: јул. 22 2017 12:40

Sapphire RX570 rx 570 Nitro 4GB mining rig

ЕУР

Објавени: јул. 22 12:40
Прегледи: 9
Prodavam Sapphire RX570 Nitro novi, kupeni na 21.07.2017. Grafickite se neotpakuvani. Na raspolaganje 10 kartici.

Pogodni za gejming i mining. Na ethereum vadat 27-28mhs.

Isto taka se prodava mining rig so 4, 5 ili 6 graficki. Cena na istite e 2500/2850/3200e
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
9
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

+38975444821
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации