Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Monitor LG Flatron L1918S 19"

1 000 МКД

Се продава од: Лука 23 мај 21:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
19 inch monitor, mozi i preku kargo.
Лука
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации