Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GRAFICKA GEFORCHE 210 1GB

1 600 МКД

Се продава од: Vladimir 31 јул. 14:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Graficka karta MSI GEFORCHE 210 1GB DDR3 DIRECK X10. Vo ekstra sostojba sleduva so kutija i dve zelezni drzaci, plus sleduva i cede so drajveri, cenata e 1600 denari no ima prostor i za dogovor, zasite podetalni prasanja kontaktirajte me na brojot koj e ukazan na oglasot.
Vladimir
078288953
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации