Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ram memorii

1 000 МКД

Се продава од: Bojan Veljanovski 12 мар. 17:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Продавам 2x Рам мемории
Kingmax 1GB DDR2 800mhz

Двете рам мемории = 1000денари
Цената е фиксна. Заинтересирани јавете се на мобилен(070-389-406)
Bojan Veljanovski
070389406
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации