Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kompjuteri so Monitori i3 i5 i7

17 900 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: SWISSHOP Денес 07:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
SWISSHOP

SWISSHOP

6 Огласи во продавницата

Kompjuteri gamer i5 i7 29 880 МКД
Kvalitetni laptopi HP Dell Lenovo 9 900 МКД
Laptopi Dell HP Fujitsu Windows 7 Pro 15 900 МКД
Kompjuteri Dell HP Fujitsu Lenovo i3 i5 i7 9 900 МКД
SWISSHOP е место каде што можете да најдете голем асортиман на користени компјутери, лаптопи и монитори во многу добра состојба и по навистина одлични цени. Сите производи се увезени од Швајцарија и ЕУ.

Заедно со продавницата работи и сервис за компјутери. Работиме со квалитетни и оригинални делови со евтина работна рака. Сите наши производи пред да бидат пуштени во продажба детално се испитуваат, тестираат и чистат (внатрешно и надворешно).
Даваме гаранција на хардвер од 6 - 12 месеци.
SWISSHOP
Продажба на употребувани компјутери, лаптопи,ресивери и делови за компјутери, разна аудио и видео опрема од врвни светски марки. Сите производи се увезени од Швајцарија. Сервис за компјутери аудио и видео опрема! Адреса: Невена Горгиева Дуња 13 Тел: 02 614 8119 секој работен ден од 10-17 часот и сабота од 10-15 часот.
Visit our store page
Невена Горгиева Дуња 13 Show on the map
02 614 8119
http://www.swisshop.mk/

повеќе на линкот

SWISSHOP
02 614 8119
SWISSHOP

SWISSHOP

6 Огласи во продавницата
Kompjuteri gamer i5 i7 Razen AMD 18 640 МКД
Kompjuteri Dell HP Fujitsu Lenovo i3 i5 i7 9 900 МКД
Kvalitetni laptopi HP Dell Lenovo 9 900 МКД
Kompjuteri gamer i5 i7 29 880 МКД
Кон почеток