Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PS3 CIPIRAN SO 6 IGRI 2 RACKI

150 ЕУР

Се продава од: Ilir 08 дек. 22:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Марка
Playstation
Модел
PS3
PS3 CIPIRAN E SO 6 IGRI I SO 2 RACKI

CENATA E FIKSNA .

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации