Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

PLAYSTATION 3 SONY ORIGINAL

0 МКД

Се продава од: ARMEND Денес 04:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Марка
Playstation
Модел
PS3
po dogovori na telefon +35538972679834
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации