Објавени: мај 08 2021 02:13

PS4 Pro 1TB so dve konzoli

ЕУР

Објавени: мај 08 02:13
Прегледи: 203
Ps4 pro 1tb so 2 konzoli i kablovi Odlichno sochuvano so sve garancija Slobodno moze da se proveri Za poveke info. 076 646 486 moze i na whatsapp

moze zamena i so aparat
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
203
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

076646486

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации