Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kompjuter monitor maus i tastatura

500 ЕУР

Се продава од: Лука 21 септ. 20:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Asus
Модел
Drug model
Kompjuterot ima maticna Gigabyte H170-D3H-CF,procesor I5-6500 3.20 GHz,1060 6gb graficka, Hyper X 8gb ram memory, Gigabyte 256gb SSD,1TB HARD DISC. Isto taka doagja monitor PHILIPS 24inci,bloody mehanicka tastatura, bloody maus, bloody maus pad, i gameing slusalki gembrid.
Лука
075450240
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации