Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GAMING PC SALE | FORTNITE & GTA 5 & PUBG & DOTA 2

250 ЕУР

Се продава од: Genci Veseli 27 мај 15:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Марка
Asus
Модел
Drug model
GAMING PC SALE | FORTNITE & GTA 5 & PUBG & DOTA 2,

I5-4460 3.20
GTX 750
8GB RAM DDR3
1TB HDD
Genci Veseli
070868278


WhatsApp:
071904774
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации