Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Refurbished HP 8200 konfiguracii za gaming ofice

11 500 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДДКом ДООЕЛ Вчера 13:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДДКом ДООЕЛ

ДДКом ДООЕЛ

24 Огласи во продавницата

Licencirani kompjuteri  22" Monitor 11 800 МКД
Refurbished gaming kompjuteri so novi nVidia graficki 12 500 МКД
Profesionalni HP led monitori 23 inch 1 god gar 6 500 МКД
DDStore - najgolem dostavuvac na IT oprema vo M 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Lenovo
Модел
ThinkCentre
Врвен бренд во повеќе комбинации.
A Class Refurbished - Заштеда до 70%
Office / Home / Gamer/ Bundle

Офис HP компјутери со лиценца:
- Моќни Core i5 или i7 процесори
- Забрзани со SSD (ново со 2 години гаранција)
- Лиценциран Windows 10 MAR
- Одлична bundle комбинација со Philips 22" Refurbished монитор - подарок - тастатура и маус.

или

HP гејминг комбинација FortniteReady:
- Моќни Core i5 или i7 процесори
- GeForce графички картички (нови со 2 години гаранција)

Со секоја онлајн нарачка добивате бесплатна достава низ цела Македонија!!!

https://ddstore.mk/catalogsearch/result/?cat=6541&q=8200

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите

Промотивно 1 година гаранција 14 дена гаранција за враќање пари(можност за доплата за гаранција до 3 години)

Освен фабричката OEM лиценца, компјутерите содржат дополнителна Windows 10 MAR лиценца (Microsoft Authorized Refurbisher) лиценца. Лиценцата е 100% валидна, пријавена во Microsoft и назначена во фактурата. Windows оперативниот систем е инсталиран на компјутерот заедно со сите адекватни драјвери.

*Windows 10 Home лиценците се валидни за корстење во КОМПАНИИ и ги имаат повеќето функционалности од Windows 10 Pro. Најголема разлика е што не може да се поврзат на големи Microsoft мрежи со Domain контролер. Детално инфо на :
http://www.pcadvisor.co.uk/feature/windows/windows-10-home-vs-pro-3618710/

Гратис:
- При купување на компјутер + монитор, Подарок нови тастатура и маус

А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење.

А-brand name конфигурациите за разлика од кастом/(по желба) склопуваните конфигурации се разликуваат по својата далеку постабилна и потивка работа, ниската енергетска класа (трошат многу помалку електрична енергија) - многу помало загревање.
Составени се од 100% одбрани компатибилни компоннети со адекватна моќност на вграденото напојување.
А-brand name конфигурациите се Hight-End модели од познатите светски брендови (HP, Dell, Fujitsu, Lenovo...), увезени се од EU - каде најчесто се употребувани во банки, јавни инситуции, големи коорпорации во одлични работни услови под техничка контрола и редовно системско одржување.

Можност за надограба на РАМ меморија и на
ДДКом ДООЕЛ
Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија.
Посетете ја нашата продавница
ul. Franjo Kluz 2 vlez 1, stan 4 Прикажи на мапата
02 3100700
http://ddstore.mk

bundlе pc + monitor

ДДКом ДООЕЛ
02 3100700
Leaflet
ДДКом ДООЕЛ

ДДКом ДООЕЛ

24 Огласи во продавницата
DDStore - najgolem dostavuvac na IT oprema vo M 0 МКД
RASPRODAZBA NA KOMPJUTERI KLIKNI PRV 12 600 МКД
Brend kompjuteri Office & Home so licenciran Win10 4 900 МКД
Refurbished brend kompjuteri so licenciran Windows 4 200 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации