Објавени: ноем. 15 2022 02:03

Gaming beast PC samo za najbrzite

Објавени: ноем. 15 02:03
Прегледи: 42
RTX 3090
Intel i9 10900k
G.Skill 32gb RAM
Asus z490-f Motherboard
Asus Rog 850W
MP600 500gb nvme m.2 SSD
2TB HDD
Coolermaster Water Cooler
6RGB Fans
Asus Helios case

se prodava poradi zaminuvanje vo Amerika moze da se proveri bilo kade po vasa zelba kompjuterot e koristen za rabota i igri.
(MOZE DA SE DOGOVORIME OKOLU CENATA NO SAMO ZA SERIOZNI !!!
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
42
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

07717171

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации