Објавени: ноем. 24 2022 03:25

Se prodava gaming kompjuter!

МКД

Објавени: ноем. 24 03:25
Прегледи: 25
SE PRODAVA GAMING KOMPJUTER
SPECIFIKACII:
GPU:1050 TI 4GB
RAM:16 GB DDR4
MB:ASUS PRIME A320M-C
PCU:RYZEN 3
SSD:KINGSTON 250GB SATA 2
HDD:500 GB WESTERN DIGITAL SATA
KOMPJUTER VO ODLICNA SOSTOJBA,KORISTEN 1 GODINA,IMA CABLE MANAGMENT.

SKOPJE
CENA:350 EVRA/21.000 MKD,MOZE I 19.000
KONTAKT TELEFON: 076 907 433
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
25
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации